Wydarzenia

06|12|2016

Juniorzy Młodsi MKS PM MPEC Tarnów wygrywają na wyjeździe

W miniony weekend młode szczypiornistki i szczypiorniści rozgrywali swoje mecze. Z wyjazdowego triumfu mogą cieszyć się juniorzy młodsi.
Juniorzy Młodsi wygrali swoje wyjazdowe spotkanie w Myślenicach. Tarnowianie prowadzili do przerwy różnicą siedmiu bramek. Po wznowieniu gry, goście prezentowali się jeszcze lepiej, mając na końcu meczu przewagę aż szesnastu trafień.

UKS Jedynka Myślenice - MKS PM MPEC Tarnów  18 : 34  (10:17)

Skład zespołu i zdobyte bramki:

Bramkarze: Eryk Początko i Tomasz Stano,

Zawodnicy i bramki: Filip Linard, Mateusz Porębski /2/, Dominik Piekarz, Paweł Kozioł/ 2/, Tomasz Musiał /1/, Bartosz Paw /4/, Karol Płaneta /2/, Konrad Sanek /2/, Maksymilian Grzesik /12/, Jakub Żołądź /2/, Szymon Czarnik ,Jakub Basierak /9/,

Trenerzy: Bartosz Bommersbach i Józef Bommersbach

Juniorzy Starsi musieli przełknąć gorycz porażki na własnym parkiecie. Do przerwy MKS PM MPEC Tarnów remisował z SKS Kusy Kraków 18:18. Druga połowa należała jednak do gości, którzy wygrali różnicą  dziewięciu bramek.

MKS PM MPEC Tarnów  - SKS Kusy Kraków  26:35  (18:18)

Bramkarze: Robert Pyrek, Krzysztof Ocytko,

Zawodnicy i bramki: Adrian Zaucha /1/, Konrad Łuczyński  /8/, Bartosz Sebastian /1/, Konrad Sanek, Kacper Chruściel, Marek Starzec /2/,Szymon Barszcz, Bartosz Paw /1/, Jakub Basierak /3/, Maksymilian Grzesik, Tomasz Musiał /4/, Patryk Łabuz /2/, Mateusz Porębski /4/.

Trenerzy: Bartosz Bommersbach i Józef Bommesbach

Juniorki: Młodsze wygrały swoje spotkanie przeciwko UKS Olimpia Nowy Sącz. Tarnowianki do przerwy prowadziły różnicą ośmiu trafień. Po wznowieniu gry, przyjezdne kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku i ostatecznie schodziły z niego zwycięskie.

UKS Olimpia Nowy Sącz - MKS PM MPEC Tarnów  32:39  (13:21)

Skład zespołu  i zdobyte bramki:
Bramkarka: Rybka Sylwia

Zawodniczki i zdobyte bramki:
Wiktoria Kostuch/18/, Aleksandra Ochońska /10/, Sima Tas /1/, Oliwia Baut/2/, Weronika Chrobak, Weronika Skrzypek /2/, Katarzyna Kucajda /2/, Oliwia Jachym /4/.

Trener: Tomasz Śmieszek

Juniorki Starsze nie sprostały ekipie SPR Olkusz. Do przerwy tarnowianki traciły do rywalek aż czternaście trafień. Po przerwie zawodniczki MKS PM MPEC Tarnów poprawiły nieco swoją skuteczność, ale z wygranej cieszyły się gospodynie.

SPR Olkusz - MKS PM MPEC Tarnów  47:25  (24:10)

Bramkarki: Rybka Sylwia i Ochońska Izabela